JIŽ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME PODZIMNÍ ČÍSLO. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? ÁJURVÉDSKÉ LÉČIVKY PRO LEPŠÍ PAMĚŤ (BRAHMI A GOTU KOLA). ALOE (NEJEN) NA SOKOTŘE. SÍLA ROSTLINNÝCH ENZYMŮ. NAŠE VÝZKUMY LIŠEJNÍKŮ V ANTARKTIDĚ. ROSTLINY VE SLUŽBÁCH ČLOVĚKA. SPÍCÍ SEMENA. OLEJODÁRNÉ DŘEVINY V ZAMBII. KOUZELNÁ VŮNĚ CITRUSŮ, SLANOMILNÉ ROSTLINY A MNOHO DALŠÍHO. A CO NAJDETE V JARNÍM ČÍSLE NOVÉ BOTANIKY? Zdraví z pralesa (hořké kolové oříšky) - Rostliny s potenciálními účinky proti covid-19 a jako léčivky (zázvor, vitánie a lékořice a speciální bonus) - Kadidlovníky a myrhovníky na Sokotře - Chmel - zelené zlato - Ořešák královský jako superpotravina - Krásy Botanické zahrady hl. města Prahy - Lichořeřišnice jako antibiotikum - Dvě vzácné rostliny ze Slavkovského lesa - Nové objevy v rostlinné říši - Quinoa, amarant a pohanka - bezlepkové minoritní plodiny a mnoho dalšího. OBJEVUJTE ÚŽASNÝ SVĚT ROSTLIN S ČASOPISEM NOVÁ BOTANIKA.

Na co se můžete těšit v novém podzimním čísle Nové Botaniky

Vážení a milí přátelé,
 
ve spolupráci se společností Slevomat jsme pro Vás připravili mimořádně výhodnou nabídku všech typů předplatného Nové Botaniky.  
 
Letošní podzimní číslo Nové Botaniky vyjde jako každým rokem 15. listopadu. Na co se můžete těšit?
 
Není brahmi jako brahmi aneb Léčivky pro lepší paměť - bakopa a pupečník. Omamná vůně citrusů. Co je to tritordeum? Houby Zemské brány. Rostlinné enzymy a jejich síla. Aloe (nejen) na Sokotře. Olejodárné dřeviny Zambie. Mrazuvzdorné lišejníky v Antarktidě. Masožravá darlingtonie kalifornská. Rostliny ve službách člověka (nový seriál). A na mnoho dalšího.
 
O čem si můžete přečíst v novém čísle i číslech předchozích se můžete dozvědět zde.
 
Pokud ještě nemáte předplatné na letošní rok či na další období, máte nyní mimořádnou příležitost pořídit si různé typy předplatného Nové Botaniky za nejvýhodnější cenu na Slevomatu. Získáte tak přehled o úžasném světě rostlin. K tištěnému předplatnému navíc získáváte automaticky e-verzi v pdf jako bonus, ale zvolit si můžete i čistě elektronickou verzi. Předplatné můžete věnovat i jako krásný dárek pro milovníky rostlin.
 
Děkujeme, že jste s námi a přejeme Vám krásné dny.
 
Vaše Nová Botanika​
 
 
 
Časopis Nová Botanika na Firmy.cz