Časopis Nová Botanika na Firmy.cz
VÍTÁME VÁS V E-SHOPU ČASOPISU NOVÁ BOTANIKA. NOVÉ JARNÍ ČÍSLO PRÁVĚ VYŠLO! S TAJUPLNÝM SVĚTEM MASOŽRAVÝCH ROSTLIN, LÉČIVOU AKÉBIÍ, SVĚTEM KOŘENÍ, ROSTLINAMI BESKYD, BAREVNOU PŠENICÍ, TUŘÍNEM Z PYLOVÉHO ZRNA, ČAROKRÁSNÝMI OMĚJEMI , VŮNÍ SANTALU, NOVĚ OBJEVENÝMI DRUHY ROSTLIN, HOUBAMI OD MÁCHOVA JEZERA, OLOMOUCKOU BOTANICKOU ZAHRADOU, ROZMARÝNEM, LEVANDULÍ A MEDUŇKOU, CENTREM PŮVODU DATLÍ, FÍKŮ, OLIV A VINNÉ RÉVY A KRÁSNÝMI TULIPÁNY VYŠLECHTĚNÝMI U NÁS. OBJEVUJTE ÚŽASNÝ SVĚT ROSTLIN S ČASOPISEM NOVÁ BOTANIKA ZCELA BEZ REKLAM. NOVÉ ČÍSLO VYCHÁZÍ JIŽ 30. KVĚTNA 2022. BUĎTE U TOHO!

Na co se můžete těšit v novém podzimním čísle Nové Botaniky

 
Vážení a milí přátelé,
 
ve spolupráci se společností Slevomat jsme pro Vás připravili mimořádně výhodnou nabídku všech typů předplatného Nové Botaniky.  
slevomat Nová Botanika podzim 2021
 
Letošní podzimní číslo Nové Botaniky vyjde jako každým rokem 15. listopadu. Na co se můžete těšit?
 
Není brahmi jako brahmi aneb Léčivky pro lepší paměť - bakopa a pupečník. Omamná vůně citrusů. Co je to tritordeum? Houby Zemské brány. Rostlinné enzymy a jejich síla. Aloe (nejen) na Sokotře. Olejodárné dřeviny Zambie. Mrazuvzdorné lišejníky v Antarktidě. Masožravá darlingtonie kalifornská. Rostliny ve službách člověka (nový seriál). A na mnoho dalšího.
 
O čem si můžete přečíst v novém čísle i číslech předchozích se můžete dozvědět zde.
 
Pokud ještě nemáte předplatné na letošní rok či na další období, máte nyní mimořádnou příležitost pořídit si různé typy předplatného Nové Botaniky za nejvýhodnější cenu na Slevomatu. Získáte tak přehled o úžasném světě rostlin. K tištěnému předplatnému navíc získáváte automaticky e-verzi v pdf jako bonus, ale zvolit si můžete i čistě elektronickou verzi. Předplatné můžete věnovat i jako krásný dárek pro milovníky rostlin.
 
Děkujeme, že jste s námi a přejeme Vám krásné dny.
 
Vaše Nová Botanika​
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení