Časopis Nová Botanika na Firmy.cz
UDĚLEJTE SI RADOST S ČASOPISEM O ROSTLINÁCH, JAK JE NEZNÁTE. OBJEDNÁVKY JSOU V PROVOZU I V NOUZOVÉM STAVU - bezpečné dodání časopisů poštou až k Vám domů. Využijte aktuální velké slevy předplatného Nové Botaniky. Chcete vědět, jaké rostliny mohou mít antivirové účinky? V posledním čísle Nové Botaniky poznáte hned několik takových rostlin – rod Terminalia, ovoce amalaki a jinan. Všechny tyto rostliny vykazují antivirové účinky. Pokud je dosud neznáte, seznamte se s nimi. VYUŽIJTE NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY VŠECH TYPŮ PŘEDPLATNÉHO NOVÉ BOTANIKY S ŘADOU DÁRKŮ. Ke každému ročníku získáváte automaticky elektronický archiv časopisu na CD a možnost věnovat e-čísla Vašim přátelům. Přidejte se k našim čtenářům a užívejte si výhod předplatného. Zakoupením předplatného podpoříte tento neziskový edukační projekt. Děkujeme.

E-časopisy (elektronická verze)

1 položek celkem
Letáček vzor A4 final 01zmens
ZdarmaZdarma
Elektronické předplatné časopisu Nová Botanika 2020
Akce Novinka Tip Doprava zdarma
Skladem
Kód: 131

Zde si můžete objednat e-předplatné ročníku 2020 za zvýhodněnou cenu 110,- Kč. První číslo letošního ročníku vyjde 30. května 2020. Časopis získáte ve formátu...

 
125 Kč
Detail

Děkujeme za Váš zájem o elektronickou verzi Nové Botaniky.

Zde si můžete objednat e-předplatné ročníku 2020 za zvýhodněnou cenu 125,- Kč. Časopis získáte ve formátu pdf. 

Elektronickou verzi časopisu Nová Botanika ročníky 2018 + 2019 si můžete pořídit pouze u našich distributorů. Děkujeme za pochopení.

Alza

 

 

 

Tipy pro Vás: 

  • Český vydavatel Botanica Nova - zakoupením podporujete domácí populárně-naučný projekt
  • Originální články našich autorů - odborníků v daném oboru
  • Žádné překlady ze zahraničních časopisů
  • Žádný copywriting (články "bez autorů")
  • Náš časopis tiskneme v nejvyšší kvalitě na křídovém papíře v tiskárně LABEL v Kutné Hoře. E-verzi obdržíte ve vysokém rozlišení.
  • Při čtení Vás nebudou rušit žádné reklamy a to ani skryté.
  • Projekt podpořily Nadace ČEZ, Nadace Český literární fond a Lesy České republiky, s. p., Mondi Štětí, a.s., Středočeský kraj
Časopis Nová Botanika na Firmy.cz