Časopis Nová Botanika na Firmy.cz
UDĚLEJTE SI RADOST S ČASOPISEM O ROSTLINÁCH, JAK JE NEZNÁTE. OBJEDNÁVKY JSOU V PROVOZU I V NOUZOVÉM STAVU - bezpečné dodání časopisů poštou až k Vám domů. Využijte aktuální velké slevy předplatného Nové Botaniky. Chcete vědět, jaké rostliny mohou mít antivirové účinky? V posledním čísle Nové Botaniky poznáte hned několik takových rostlin – rod Terminalia, ovoce amalaki a jinan. Všechny tyto rostliny vykazují antivirové účinky. Pokud je dosud neznáte, seznamte se s nimi. VYUŽIJTE NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY VŠECH TYPŮ PŘEDPLATNÉHO NOVÉ BOTANIKY S ŘADOU DÁRKŮ. Ke každému ročníku získáváte automaticky elektronický archiv časopisu na CD a možnost věnovat e-čísla Vašim přátelům. Přidejte se k našim čtenářům a užívejte si výhod předplatného. Zakoupením předplatného podpoříte tento neziskový edukační projekt. Děkujeme.

PĚSTITELSKÉ BONUSY K PŘEDPLATNÝM

Milí přátelé,

kromě bonusů pro čtení na našich stránkách (www.novabotanika.eu) zkuste využít zajímavé možnosti pěstitelských bonusů k předplatným:

1) Semínka indiánského banánu (muďoulu) ke všem předplatným s ročníkem 2019 (objednávky do 2.2.2020, do vyprodání zásob). Od 2.2.2020 nově místo muďoulu semínka kávovníku).

2) Semínka ostálek k Superpředplatnému a předplatnému 2020 (+ 2018 + 2019)

3) Semínka léčivky lichořeřišnice k Superpředplatnému (VYPRODÁNO), nově (od 23.2.2020) salátová řepa Betina

 

Časopis Nová Botanika na Firmy.cz